Isı Geri Kazanım Cihazı Servisi Bakımı Onarımı

Kapalı mekanlarda iç hava kalitesinin artırılması gerekmektedir. Taze hava ihtiyacı enerji tasarrufu sağlayarak Isı Geri Kazanım Cihazları ile yapılmaktadır.

Isı Geri Kazanım Cihazları, kapalı mekanlarda ortamdan egzoz edilen havadaki enerjiyi ortama verilen taze havaya ekleme şeklinde çalışır. Bu sayede enerji tasarrufu sağlar ve kapalı mekanlarda iç hava kalitesini artırır.

Isı Geri Kazanım cihazlarında servis, bakım, onarım, bakım sözleşmesi hizmeti vermekteyiz. Uzman personelimiz ve profesyonel ekipmanlarımızla 7/24 tüm müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Bakım sözleşmesi yaptığımız kurum ve firmalarda cihazların sorumluluğunu alıyoruz ve periyodik bakım hizmeti veriyoruz. Bakım periyodu boyunca cihazların asgari sorun ile yüksek performanslı çalışmasını hedeflemekteyiz.

Talep doğrultusunda cihazlar, profesyonel ekipmanlarımızla uzman kadromuz tarafından kontrol edilerek, arıza tespiti ve onarımı yapılmaktadır.
Havalandırma ve soğutma sistemlerinizin performans kaybı yaşamaması, enerji tasarrufu sağlaması, cihazda daha büyük arızalara sebep olmaması ve sağlığı tehdit etmemesi açısından ÇESA  olarak periyodik (koruyucu) bakım önermekteyiz. Ortam soğutmasına ihtiyaç duyulan otel, iş merkezi, plaza, ofis, üniversite, hastane, salon, mağaza ve binalarda periyodik bakım sözleşmesi yaparak cihazların sorumluluğunu alıyoruz ve belirlenen periyotlarda bakım ve kontrollerini yapıyoruz.

                 

 

 

                Isı Geri Kazanım Cihazı Tamiri

 

                                                   

Sitedeki içerik ve görsellerin kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması kesinlikle yasaktır.