Chiller Bakım - Chiller Bakım Sözleşmesi

Merkezi soğutma sistemleri, maliyeti yüksek cihazlar olmalarına rağmen bakım ve onarımlarına gereken önem verilmemektedir. ÇESA Endüstriyel Soğutma ve Isıtma Sistemleri olarak cihazların verimli çalışması ve arızalarının giderilmesi için bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.
Talep doğrultusunda cihazlar, profesyonel ekipmanlarımızla uzman kadromuz tarafından kontrol edilerek, arıza tespiti ve onarımı yapılmaktadır.
Havalandırma ve soğutma sistemlerinizin performans kaybı yaşamaması, enerji tasarrufu sağlaması, cihazda daha büyük arızalara sebep olmaması ve sağlığı tehdit etmemesi açısından ÇESA  olarak periyodik (koruyucu) bakım önermekteyiz. Ortam soğutmasına ihtiyaç duyulan otel, iş merkezi, plaza, ofis, üniversite, hastane, salon, mağaza ve binalarda periyodik bakım sözleşmesi yaparak cihazların sorumluluğunu alıyoruz ve belirlenen periyotlarda bakım ve kontrollerini yapıyoruz.
    Periyodik (koruyucu) Bakım, belirlenen bir zaman diliminde ve belirli aralıklarla yapılan bakımdır. Düzenli olarak cihazlar ve parçalar kontrol edilir. Tespit edilen arızalar ve arıza oluşması muhtemel durumlar düzeltilir, gerekli parçalar değiştirilir ve böylece daha büyük arızaların çıkması önlenmiş olur.
Soğutma sisteminin türüne ve kullanım alanına göre, bakım işlemi ve bakım periyodu değişiklik göstermektedir. Hastane, ilaç deposu, ameliyathane gibi alanlarda, önem arzetmesi sebebiyle aylık bakım uyguladığımız gibi; ofis, mağaza, otel, plaza gibi yaşam alanlarında gerekliliğe göre 3 aylık 4 aylık veya yılda 2 olmak üzere periyodik bakım önermekteyiz.
Bakım sözleşmesi imzaladığımız kurum ve firmalarda cihazların sorumluluğunu alıyoruz ve  azami verim asgari sorun ilkesiyle firma gözetiminde bakım periyodu süresince kontrol ve bakımlarını yapıyoruz.
 
Sitedeki içerik ve görsellerin kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması kesinlikle yasaktır.