BATI SİTESİ MAHALLESİ 2310 SK. NO: 49 GERSAN SANAYİ SİTESİ YENİMAHALLE/ANKARA

ISI GERİ KAZANIM CİHAZI TEKNİK SERVİSİ – VENCO YETKİLİ SERVİSİ

Isı geri kazanım cihazları mahalde bulunan kirli havayı dışarı atarken, dışarda bulunan taze havayı, cihaz üzerinden ortama verir. Taze hava ile insanların bulunduğu ortamları yaşanabilir konfor alanlarına dönüştürür. Mahalde bulunan kirli havayı, Isı Geri Kazanım Cihazında bulunan havadan havaya geri kazanım plakalı ısı aşanjörü ile egzost eder ve havadaki enerjiyi ortama verilen taze havaya ekleyerek enerji tasarrufu sağlar.

Cihazlarda arıza oluşması durumunda yapılan bakım plansız bakımdır. Yüksek maliyetli ısıtma ve soğutma sistemleri, arıza sebebiyle çalışmaz duruma gelebilir, performans kaybı yaşar, havalandırma kalitesi düştüğü için sağlığı tehdit eder ve enerji sarfiyatına sebep olur. Periyodik (koruyucu) bakım, belirlenen bir zaman diliminde ve belirli aralıklarla yapılan bakımdır. Düzenli olarak cihazlar ve parçalar kontrol edilir, tespit edilen arızalar ve arıza oluşması muhtemel durumlar düzeltilir, gerekli parçalar değiştirilir ve böylece daha büyük arızaların çıkması önlenmiş olur.

Çesa Endüstriyel Soğutma ve Isıtma Sistemleri olarak, resmi kurum, özel sektör ve bireysel müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda; ücretsiz keşif, arıza tespiti ve tamiri, anlık bakım, periyodik bakım, planlı bakım, bakım sözleşmesi hizmeti vermekteyiz.

Çesa Endüstriyel Soğutma ve Isıtma Sistemleri olarak, Isı Geri Kazanım Cihazları arıza ve bakımlarında Türkiye genelinde 7/24 tüm müşterilerimizin hizmetindeyiz.

  • Isı Geri Kazanım cihazı anakart (maınboard) satışı,değişimi
  • Isı Geri Kazanım Cihazı kumanda (kontrol paneli) satışı, değişimi
  • Isı Geri Kazanım Cihazı fan motoru satışı, değişimi
  • Isı Geri Kazanım Cihazı filtre satışı, değişimi
  • Isı Geri Kazanım Cihazı rezistans (ısıtıcı grb) satışı, tamiri, değişimi
  • Elektriksel ve menanik, Isı Geri Kazanım Cihazı tamiri, bakımı, bakım sözleşmesi

0534 782 52 62