BATI SİTESİ MAHALLESİ 2310 SK. NO: 49 GERSAN SANAYİ SİTESİ YENİMAHALLE/ANKARA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz ?

Soğutma ve İklimlendirme alanında 27 yıllık tecrübemiz ile kurumsallaşan firmamız, önceliğimiz müşteri memnuniyeti prensibi ile çıktığı yolda resmi kurum, özel sektör ve bireysel müşterilerimizin hizmetindedir.

Merkezi soğutma ve ısıtma sistemleri; gıdadan endüstriyel soğutmaya, tıbbi soğutmadan ortam soğutma ve iklimlendirmesine kadar, yaşamın vazgeçilmez unsuru haline gelmiştir. Yüksek kurulum maliyetine sahip olmaları nedeniyle, bakım ve onarımları önem arz etmektedir. Cihazlar arıza sebebiyle çalışamaz duruma gelebilir, performans kaybı yaşar, havalandırma kalitesi düştüğü için sağlığı tehdit eder ve enerji sarfiyatına sebep olur.

Çesa Endüstriyel Soğutma ve Isıtma Sistemleri olarak, resmi kurum, özel sektör ve bireysel müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda; ücretsiz keşif, arıza tespiti ve tamiri, anlık bakım, periyodik bakım, planlı bakım ve bakım sözleşmesi hizmeti vermekteyiz. Cihazlar yerinde, gereklilik halinde ise uygun atölye şartlarına sahip işyerimizde; uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımızla kontrol edilmekte ve onarımları yapılmaktadır. Bakım sözleşmesi yaptığımız firmalarda, cihazların sorumluluğunu alıyor ve periyod tamamlanana kadar düzenli kontrollerini yapıyoruz. Cihazlar ve parçalar kontrol ediliyor, tespit edilen arızalar ve arıza oluşması muhtemel durumlar düzeltiliyor, gerekli parçalar değiştirilip daha büyük arızaların çıkmasını önlemiş oluyoruz.

7/24 Acil müdahale servisimiz başta gıda sektörü olmak üzere, sistem odası gibi ivedilik gerektiren hallerde acil çağrılara cevap vermektedir.

Cosmotec, Venco ve Emicon satış yetkilisi ve yetklisi servisi olan, merkezi Ankara’da bulunan firmamız; Ciller Soğutma Sistemleri, Hassas Kontrollü Klima, Klima Santrali, Fancoil, VRF Merkezi Soğutma Sistemleri, Rooftop, Isı Pompası, Pano Tipi Klima, Isı Geri Kazanım Cihazları, Aspiratör, Vantilatör, Salon Tipi ve Split Klimalar, Soğuk Oda, Donuk Oda ve Market Gruplarında uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımızla; Türkiye genelinde Teknik Servis ve Bakım hizmeti vermektedir.

0534 782 52 62